טלי אנגור חוות דעת - אם לילד בן 8
טלי אנגור חוות דעת – אם לילד בן 8

טלי אנגור – חוות דעת

אז היינו בחופש פסח באילת, אני יכולה לפרט את השינויים אבל הכי פשוט וברור להדביק את מה שכתבתי לטלי אנגור בעדכון הרגיל  חודש וחצי מאז מתן התוספים. בן חמש.
אז ככה: הוא התנהג למופת,רטן קצת בנסיעה (4 שעות בכל זאת)אבל היה סבלני יותר מאחותו הנט.

היו לו 2 התפרצויות זעם על חוסר הבנה אבל כשהיה עייף ומותש ועבר מהר מאוד. הוא התגלש במגלשות מים לבד והיה בין הקטנים,קיבל אומץ, היתה לו דינמיקה מהממת עם אחותו לראשונה, בלי תיווך ושידול מצידי, הוא ניסה להתחבר עם ילדים אחרים ומצא ילדה בת תשע בערך וממש השתלב איתה, גם רקד איתה בבריכה, הוא ניסה להתחבר עם עוד ילדים אבל בצורה מוגזמת וניסה לתפוס להם את היד שיתגלשו איתו ,פה התערבתי שירפה מהם ,אני אפנה למנתחת התנהגות שלו שתעבוד איתו, הוא פשוט חווה לראשונה תקשורת ולא ממש מבין עדיין איך.

לא הייתי צריכה לציין שהוא אוטיסט כי איש לא הבחין שיש בעיה איתו, אפילו לא ממש שמו לב שהוא לא מדבר, כי הוא הצביע הראה וממש תיקשר בצורה מושלמת ומובנת גם ללא מילים.

נגמל ממוצץ בלילה (גמול יום כבר שנה)ללא דרישה אפילו.. פשוט זרק אותם מהמיטה בלילה הראשון במלון ומאז יישן ללא מוצץ.

הסתגל בקלות לאוכל של פסח, אתמול בלילה היה עצוב שנגמרה החופשה ולקח לי את היד שאני אחבק אותו עד שנרדם. אני אצרף לך סרטון שהוא משחק עם אחותו מיוזמתו ללא התערבות שלי,את הילדה הזרה לא צילמתי לצערי כי הייתי ללא הנייד וממש ממש חבל לי כי זה היה השיא.
כתבתי את זה לטלי ואני כותבת פה, כי כאמא לילד על הספקטרום קיבלתי עיצה לפנות לטלי וזאת העיצה הכי טובה שקיבלתי למען בני, אז בא לי לצרוח תודה לטלי אנגור

לחצו לצפייה בעדויות הורים נוספות